Chłopaki od i do chleba

BreadBoy - pojemnik do przechowywania chleba
Kiedyś funkcja „chłopaka od pieczywa” przypadała z reguły synowi piekarza, albo terminującemu u niego uczniowi. Biegał, umorusany mąką, do zamożniejszych i co bardziej leniwych klientów, roznosząc pachnące świeżością bochny chleba, czy bułeczki i rogale.

BreadBoy - pojemnik do przechowywania chleba
Autor: Wesco
Źródło: www.smakprostoty.pl
Taki bread-boy był wielce pożyteczną i bardzo cenioną personą. Trudno się dziwić, że niemiecka marka Wesco, znana ze swoich uroczych retro-projektów, nadała imię Chlebowego Chłopaka swoim sympatycznym pojemnikom na pieczywo.

Nasz link do serwisu (http://www.rateco.pl/wszystko-co-powinienes-wiedziec-o-prusakach-i-karaluchach/) zdziwi Cię niebywale pozytywnie. Wyszukasz tam dużo rzetelnych wiadomości. W takim razie nie zwlekaj i klikaj!

To jeden z rozkoszniejszych kształtów, jakie można zaproponować miłośnikom kolorowej, przybranej w design kuchni.

Stworzony z wysokiej jakości proszkowo lakierowanej stali, chlebownik przybrał nieco staroświecką, nostalgiczną formę i bardzo charakterystyczne dla stylu retro kolory – wyraziste żółcie, ostre czerwienie, mocne róże, zielenie, czy pomarańcze. Do wyboru, do każdej kuchni.
BreadBoy (dobry design do kuchni), mierzący 44 cm szerokości, 23 głębokości i 21 cm wysokości, wspiera się na chromowanej, bardzo charakterystycznej podstawie. W podobnej stylistyce utrzymany został i uchwyt pokrywy. Warto powiedzieć, że chlebownik ma w tylnej ściance otworki, które zapewniają pieczywu odpowiednią wentylację.
Kiedy BreadBoy podbił świat i rzucił na kolana kohorty miłośników śniadań, Wesco zdecydowało się na wrzucenie na głębokie wody designu kolejnej jego odsłony – Single BreadBoy’a. To młodszy, mniejszy brat Chlebowego Chłopaka – taki, ot, chłopaczek od pieczywa albo na pieczywo.

Gdy uznasz, że ten artykuł jest ciekawy, kliknij na odnośnik tutaj (https://www.pademeble.pl/202-meble-jarstol-kolekcja-dallas), który ma fascynujące informacje na omawiany wątek – będą one z pewnością ciekawe.

I – kolejny sukces na koncie niemieckiej marki.

Młodszy BreadBoy’ek przyjął się równie dobrze, jak jego starsze rodzeństwo. Mniejszy, bo liczący sobie 34 cm długości, 21 cm wysokości i 23 cm głębokości, stalowy pojemnik na chleb posłuży tym, którzy pochłaniają niezbyt wielkie ilości chleba, bułek, rogali, czy innych wypiekanych, aromatycznych przysmaków.
Dzięki utrzymanej w stylu retro stylistyce BreadBoy i Single BreadBoy będą się, zawsze i po wsze czasy, podobać. Podbiją serca pokoleń i nigdy nie stracą na aktualności. Będą istniały – o czym jesteśmy przekonani – tak długo, jak długo człowiek będzie kochał pieczywo.