Cudowne szafki nocne – sprawdź najfajniesze pomysły!

Szukasz konceptu na to, jak wykonać szafkę nocną? Już śpieszymy z pomocą. Dziś opisujemy pomysły na ciekawe szafki nocne. Jak się okazuje, ich zrobienie nie jest wcale aż takie trudne.

Kilka naprawdę rewelacyjnie wyglądających pomysłów znalazłam na stronie WWW . Jednak podczas oglądania tych koncepcji zastanowiłam się, czy nie możemy wykonać tego jeszcze fajniej. Wykorzystać np. stary kosz na bieliznę, ciekawie wyglądające stare półki, albo skrzynki na owoce. Jak się okazuje można w tym temacie wszystko – ogranicza nas jedynie wyobraźnia.

sypialnia

Autor: LilyRose97
Źródło: http://www.flickr.com

Do wykonania nocnej szafki wystarczy nam bowiem stary stolik kawowy, gwoździe, dwie skrzynki. Możemy także wybrać do tego nieco wyższy, ozdobny niewielki stolik. Albo wiekowe, eleganckie biurko. Przecinamy mebel na pół, przybijamy do ściany po dwóch stronach łóżka, dostawiamy lampki nocne – gotowe! Możemy także postarać się, by w nocną szafkę wbudowana była również lampka, np. niewielki halogenek. Nie jest to wbrew pozorom aż tak trudne, a dzięki temu będziemy mieć więcej miejsca – Zdobądź więcej info. Równie ładną i interesującą szafką nocną może być taka, przypominająca do piętrowej patery na ciasta, stawianej w czasie świąt na stole. Jedynie musimy pomyśleć, by była ona odpowiednio większa.

Każde z pięterko można inaczej wykorzystać, a najwyżej, na czubku możemy dokręcić maleńką lampkę do czytania książek. Optymalnie będzie, jeśli będzie ona na wyginanej, elastycznej nóżce, którą będziemy mogli zagiąć w każdym kierunku.
Wygląd półki możemy wzbogacić wieszając zaraz nad nią jakiś mały obrazek, albo fotografię.

Nie wahaj się! odwiedź nasz pomocny link i poleć go wszystkim. Wszyscy odniesiecie korzyść! To istotne, żeby dowiedzieć się interesujących rzeczy.

Doda to klimatu i niepowtarzalności wnętrzu.