Dbajmy o swoje oczy

Pamiętamy aby wkładać okulary przeciwsłoneczne jeśli świeci nam słońce prosto w oczy, pamiętamy żeby na basenie używać specjalnych okularów, które też ochraniają nasze soczewki, jednak jakże często zapominamy, iż złe oświetlenie ma szanse bardzo negatywnie wpływać na nasz wzrok. Musimy pamiętać, żeby mieć właściwie oświetlone biurko, żeby nie czytać książki jeżeli jej kartki będą się znajdowały w cieniu oraz żeby podczas pracy ciągle przyjmować odpowiednią pozycję ciała.

oświetlone wnętrze

Autor: Michael Coghlan
Źródło: http://www.flickr.com
Oświetlenie biura musi być właściwie wyważone
Praca to tak na pewno nasz drugi mieszkanie, bo spędzamy tam niesamowicie dużo czasu, przez to tak istotne jest to, żeby było tam właściwe oświetlenie. I tak każdy powinien mieć na własnym biurku niedużą lampkę, tak by mógł ją ułożyć odpowiednio do siebie i aby świeciła mu ona dokładnie na dokumenty, które posiada. Nie mniej oświetlenie biura dobrze powinno być dopasowane też tak ogólnie, a więc lampy powinny być tak rozmieszczone na całej powierzchni sufitu, aby równomiernie oświetlały całą jego powierzchnię, aby nie było tak, iż w jednym miejscu jest zbyt jasno, a w innym znowu jest zbyt ciemno. Na ten temat też tutaj – tematycznie w tym źródle.

lampka

Autor: Ryan Hyde
Źródło: http://www.flickr.com

Lampy sufitowe muszą być najlepsze
Jeżeli zastanawiamy się, jakie lampy sufitowe kupić, to bez wątpienia powinniśmy powiedzieć, iż muszą one mieć na tyle ostre światło, aby wszystko było wyraźnie widać i jednocześnie na tyle delikatne, aby nikogo nie raziło. Na dodatek trzeba także zainwestować w żarówki jak najwspanialszej jakości, bo dzięki temu będziemy posiadali pewność, iż nic nie będzie szumiało nad głowami podwładnych i nie będzie na nich wpływało ani rozpraszająco, ani męcząco. Jakby nie było możemy też inwestować w takie lampy, które równocześnie staną się ozdobą naszego biura (zerknij na interesującą stronę).

Wybór jest ogromny
Jeżeli przejdziemy się do marketu, który przedstawia nam lampy, to dowiemy się iż wybór jest rzeczywiście ogromny. To wszystko spowoduje, iż możemy zaoferować naszym podwładnym to co najlepsze, a równocześnie możemy mieć pewność, iż nie stracimy przy tym zbyt wiele finansów.http://www.creoconcept.pl/pl/klienci/ (http://www.creoconcept.pl/pl/klienci/)Z pewnością trzeba pomyśleć o tym, jakie oświetlenie ma okazję najwspanialej sprawdzić się w naszej zakładzie i co tak naprawdę będzie w stanie najmocniej nas tutaj zachwycić.