Fototapeta: metoda na optyczne powiększenie niedużego pokoju dziennego w bloku

Jeśli masz malutki salon w bloku, wykorzystaj fototapetę. Jest to sprawdzony sposób na optyczne powiększenie pomieszczenia oraz na ożywienie jego aranżacji.
W małym salonie w bloku rewelacyjnie sprawdzą się fototapety z widokiem, dla przykładu miasta.

termometr

Autor: Forecaster
Źródło: Forecaster
Im będzie on bardziej duży, tym przestrzeń małego salonu w bloku wyda się większa.

Interesujący wpis? Jeżeli tak uważasz, kliknij bez wahania ten odnośnik, ponieważ w witrynie łóżka drewniane, którą tutaj odnajdziesz, także jest coś wartościowego!

Podobną fototapetę wskazane jest wyeksponować w zaułku wypoczynkowym, przykładowo na ścianie za sofą, na wprost niej czy w aneksie jadalnianym- . Jeśli salon urządzony jest dosyć oszczędnie, z prostymi sprzętami, możemy nabyć fototapetę wielobarwną, przykładowo fototapety abstrakcja.

Najczęściej jednak pewniejszym rozwiązaniem będzie fototapeta w stonowanych odcieniach – utrzymana w brązach bądź czarno-biała. W niedużym pokoju dziennym w bloku czyni wrażenie, jest efektowna, natomiast nie przytłacza. Istotnym jest także to, iż łatwiej dobrać do niej pozostałe fragmenty wystroju, takie jak tapicerkę, meble aniżeli do fototapety barwnej.

Nie czekaj! Jeśli zaintrygowała Cię istota naszego artykułu, to doczytaj tu (https://www.effectglass.eu/pl/kontakt/) kolejne bardzo fascynujące wiadomości w kolejnym utworze.

Fototapeta z głębokim motywem, fotografią rośliny w makroskali lepiej będzie wyglądała w dużym pomieszczeniu. Nadadzą się również jako fototapety do biura. Niewielki salon w bloku mogłaby zwyczajnie przytłoczyć – wyniosła fototapeta do biura. Fototapety odnajdziesz w każdym supermarkecie budowlanym, a również w sklepach online, które posiadają ich bogatą ofertę i na ogół, prócz swoich wzorów, wykonują fototapety na zlecenie.

Można przekazać własne zdjęcie do sklepu pocztą e-mail oraz wyznaczyć, na jakich rozmiarach fototapety nam zależy (może ona zająć całą ścianę w niedużym salonie w bloku). Te w rozmiarze XXL dostaje się w kilku doskonale do siebie dobranych częściach (są samoprzylepne). Realizacja zlecenia trwa od 3 do 8 dób roboczych.