Jak tanio odświezyć swoje mieszkanie?

Jesień, wbrew pozorom, to bardzo dobry czas na odnowienie mieszkania. Budowlańcy dysponują wolnymi terminami a my możemy „upolować” zniżki.

obrazki ścienne

Autor: Michael King
Źródło: http://www.flickr.com

Zazwyczaj nie musimy przeprowadzać generalnego remontu albowiem kilka niewielkich przeróbek w zupełności wystarczy by zupełnie zmienić wymowę danego wnętrza.
Obraz

Źródło: http://demur.pl/obrazy
Malowane kafelki to wspaniała inwestycja. Na rynku spotkamy sporo różnych motywów i kolorów. Moda na deseniowe płytki „przywędrowała” do Polski z krajów Ameryki Południowej i wszystko wskazuje na to iż „zamieszka” u nas na dłużej malowanie kafelków. Ostatnio albowiem rzeczone „dekoracje” cieszą się rosnącą popularnością, stając się absolutnym „must have” niejednego sezonu. Ożywiają pomieszczenia, nadając im niecodzienny nastrój. Najlepiej wyglądają w łazience bądź kuchni.

Czyżby nasza aktualna wiadomość (http://ocieplaniepianapur.pl/nasze-uslugi/) spodobała Ci się tak wyjątkowo, że masz ochotę przeczytać inne? To świetnie! Więc zapraszamy na świeżą stronę.

Metamorfoza sypialni czy salonu także nie musi być kosztowna. Wystarczy nabyć obrazki ścienne żeby zyskały one „nowe” życie. Domowa „galeria” stanowi idealny sposób na to by wyrazić swoją osobowość.

Każdy wszak może zaplanować ją samodzielnie umieszczając w niej własny nadruk, przykładowo zdjęcie ukochanej osoby, fotografię z wakacyjnych podróży bądź sentencję, która najlepiej oddaje nasz sposób życia obrazek ścienny. A jezeli drzemie w Tobie artystyczna dusza, rozwiń skrzydła wyobraźni i zaprojektuj kolaż, łącząc obrazki, wycinki z czasopism