Jakie szafki kupić do łazienki? Które będą bardziej funkcjonalne, a jednocześnie stylowe?

Ważna kwestia – jakiego typu szafki do łazienki zakupić? Wybór jest ogromny, dlatego mamy modele większe i mniejsze, wiszące, jest szafka łazienkowa słupek, są przeróżne odcienie jak również style. W jakie sposób dobrze wybrać, aby nasza łazienka zyskała właściwego wyrazu i służyła nam jak najlepiej.

Łazienka

Autor: Karen Green
Źródło: http://www.flickr.com
Nie od dziś wiadomo, iż w projekcie łazienki istotną rolę odgrywają szafki. Tego typu meble występują w bardzo różnych rozmiarach, do tego nie musi to być tradycyjna szafka z umywalką, ponieważ z powodzeniem zaprojektować można coś bardziej interesującego.wnętrz (pokaż szczegóły)Jeżeli posiadamy sporą łazienkę, co jest związane z posiadaniem dużej ilości akcesoriów łazienkowych, to opłaca się przemyśleć kupienie kompletu mebli, który składa się często z szafki podumywalkowej, wiszącej oraz wysokiej, to znaczy tak zwanego słupka.

Możliwości jak zaprojektować szafki w łazience jest naprawdę dużo. Można zaprojektować długi blat pod umywalkę jak również zestawić powieszone szafki w niesymetrycznym położeniu, wszystko co jest dla nas bardziej korzystne – tutaj zandziesz szafki do łazienki. Taki projekt szafek do łazienek musi zaskakiwać, wprowadzać funkcjonalność, jak również stylowość. Jeśli nasze mieszkanie nie jest za bardzo wysokie, to warto zrezygnować z górnych szafek wiszących.

Lepiej zdecydować się na inne usytuowanie szafek, przykładowo na środku postawić warto umywalkę i lustro, natomiast z boku dwie szafki tej samej wielkości. Dzięki temu otrzymać możemy wrażenie harmonii i ładu. Kilka szafek łazienkowych o dość podobnym stylu, natomiast różnym kolorze jest łatwym oraz ciekawym rozwiązaniem. Modne połączenie białego i czarnego bardzo dobrze się tak sprawdza.

Powieszenie kilku identycznych szafek wiszących da nam całkiem sporo możliwości aranżacyjnych. Jednocześnie cały czas jest możliwość by poszerzyć nasz zestaw o nowy moduł. Doskonałym pomysłem na wykorzystanie miejsca nad umywalką będzie z pewnością zamontowanie płytkiej szafki z lustrzanym frontem.

Nie ociągaj się – kliknij hiperłącze (www.marmex.pl/mlodziezowe-polki/) i raduj się stworzonymi tam nowymi postami. Na pewno poszerzą one Twą znajomość rzeczy na ten temat.

Szafki z połyskiem są obecnie w modzie, do tego są one doskonałe do małych łazienek. Jeśli chcemy zaoszczędzić powierzchnię w łazience najlepiej kupić zestaw mebli węższych, ale wyposażonych w głębokie szuflady.