Jeśli posiadamy sporą sypialnię, to bez myślenia możemy sobie do niej zafundować wielkie łóżko

W większości naszych mieszkań jesteśmy przyzwyczajeni do tego, że sypialnie są małe. Jednak nie jest to reguła.
Każdy chce przednio się wyspać. Jedni potrzebują mniej, a pozostali więcej przestrzeni.

fachowcy

Autor: INVADO
Źródło: INVADO

Szczególnie ci, którzy mocno się w nocy wiercą. Zazwyczaj bywają to również małżeństwa, które posiadają oddzielne kołdry, ponieważ zapewne musiałyby o nią w nocy walczyć. Świetnym pomysłem dla pary wiercipiętów będzie więc łóżko 180×200. Będzie to wymarzone łoże. Na tego typu szerokość łóżka mogą zdecydować się również te pary, które mają małe smyki. Brzdące z reguły uwielbiają często przychodzić do pokoju rodziców w nocy. Czasami bierze się to z tego, że boją się ciemności, a w innych momentach — przez straszny koszmar. Jeżeli poza tym do smyka (albo zwykle dwójki) dołożymy też psiaka, który wpycha się do nas nieproszony, to spostrzeżemy, że taka szerokość łóżka nie wydaje się być w ogóle niepotrzebnym wymysłem. Jest po prostu koniecznością! Przecież wszyscy mamy ochotę się zdrowo wyspać. Zwłaszcza jeśli rano idziemy do pracy. Jeśli łóżko byłoby węższe, to potwornie byśmy się gnieździli. A przecież nie ma takiej konieczności. Łóżka tych gabarytów zwykle posiadają spore szuflady, które można wykorzystać na trzymanie różnych rzeczy — zimowych rękawiczek i szalików, ale też koców i pościeli na zmianę.

Nie zapominajmy tylko o tym, żeby kupić porządnie zrobioną ramę, aby utrzymała ona ciężar materaca oraz wszystkich członków rodziny.

Jeżeli poszukujesz podobnych informacji na prezentowany temat, to kliknij ten link – ta pełna treść (wkg.pl/oferta/branze/ochrona-srodowiska/) publikuje podobne tematy!

To istotne, bo przecież łóżko musi służyć nam wiele lat.