Karafka kontra upał

Skoro upał atakuje z uporem, trzeba stawić mu czoła i nie dać się mu podporządkować. Trzeba się potężnie przeciw niemu uzbroić. Doskonałą bronią są karafki na soki, czy wodę – ale takie karafki, które mają odpowiednio dużą pojemność, by zasilić napój kostkami lodu. Ważna jest tu też konstrukcja karafki, która pozwoli na dorzucenie do wody lub soku odpowiedniej ilości mrożonych kostek, czy kuleczek.

Fontana - szklane karafki z pokrywką

Autor: Blomus
Źródło: www.smakprostoty.pl
Jeśli szukać karafki idealnej na upał, niosącej prawdziwą ulgę spragnionym lodowatego napoju, polecić można prostą, bardzo tradycyjną w formie, ale i radosną za sprawą kolorowej pokrywki karafkę Fontana, niemieckiej marki Blomus, zaprojektowaną przez słynną grupę Flöz Industrie Design.

Jeśli ten temat Cię zainteresował, to na pewno zainteresuje Cię także oferta (http://stefpolcleaning.pl/ozonowanie-warszawa-cennik/) na to zagadnienie, ponieważ też posiada atrakcyjne informacje.

Ta forma przypadnie do gustu tym wszystkim, którzy cenią sobie wysmakowany minimalizm klasycznych kształtów.

Szklana, prosta bryła pozwoli sycić oczy malowniczo wyeksponowanym sokiem, czy wodą z dodatkiem kawałków owoców, liści mięty, czy przybierających najróżniejsze kształty kostek lodu. Bo tu przecież chodzi nie tylko o zaspokojenie pragnienia, ale i zaspokojenie zmysłu wzroku, który prześle do mózgu odpowiedni sygnał. Wtedy mózg przemówi opiekuńczo do spragnionego chłodu organizmu: „Masz na podorędziu genialne narzędzie do wojowania z upałem. Nie martw się, mamy (mózg i karafka) pragnienie pod kontrolą”. I zaraz robi się chłodniej. Sprawdziliśmy!

Smukłą, dystyngowaną karafkę Fontana, marki Blomus (najmodniejsze wyposażenie), zamyka uchylna pokryweczka z tworzywa i stali szlachetnej, osadzona pewnie na silikonowym pierścieniu.

Czyżby wpisy zaprezentowane na stronie (http://www.pademeble.pl/332-meble-do-przedpokoju-kolekcja-balder) w pełni Cię uradowały? Sądzimy, że tak. Jednakże, jeżeli pragniesz więcej, to najedź tu.

Prosty, a pomysłowy system pokrywki nie pozwoli wymknąć się do szklanek owocom, kostkom lodu, czy kawałkom cytryny.Dzięki karafce Fontana wszyscy, którzy zlewali się potem na samą myśl o zapowiadanych upałach, będą czuli się komfortowo i zdołają pod-marznąć w nawet największe gorąco.