Którą wannę z hydromasażem zakupić i na co dodatkowo warto zwrócić uwagę podczas wyboru?

Śnisz o własnym kąciku SPA w domu? Wyjście jest proste – wanna z hydromasażem. Aktualnie opcji do wyboru jest wiele. Możemy rozkoszować się masażem wodnym , powietrznymbądź wodno – powietrznym, całokształt zależy od indywidualnych wymagań i wymagań człowieka. W zależności czy to po pracy lub po treningu – w każdej sytuacji w domu możemy cieszyć się przyjemnym masażem, za który nie jesteśmy zmuszeni dodatkowo płacić.

wanna z hydromasażem

Autor: Excellent SA
Źródło: Excellent SA
Na naszym rynku na ogół spotyka się wanny z hydromasażem zrobione z akrylu (warstwa zewnętrzna może być utwardzana poliestrem, włóknami szklanymi). Z uwagi na swoje cechy plastyczne jest coraz popularniejszym materiałem użytkowanym przy produkcji wanien, które charakteryzuje różnorodność obrysów, rozmiarów oraz mnogość części dodatkowych – np. siedzisko, zagłówek. Taka wanna ma subtelną, ciepłą w dotyku pokrywę, jest wytrzymała, odporna na uderzenia i przebarwienia.

wanna z hydromasażem

Autor: PR Solutions
Źródło: PR Solutions

W dodatku można w nich poprawić powierzchniowe zarysowania (ale niestety takie działanie osłabia konstrukcję wanny). Wanny akrylowe mają też wady, do których należy podatność na zarysowania a także konieczność wykorzystywania środków czyszczących bez substancji ściernych. Wanny mogą posiadać też różny kształt. Uwzględniając to kryterium, rozróżniamy wanny asymetryczne, narożne, okrągłe, owalne, symetryczne. Jednym z najważniejszych parametrów, jakie ma wanna z hydromasażem (zrelaksuj się w domu) jest ilość dysz. Ogólna zasada jest taka: najmniejszą ilość dysz mają wanny z masażem wodnym, najwięcej – z wodno-powietrznym. W zależności od modelu i producenta dysz może być od paru do kilkuset. Nabywając produkt, jakim jest wanna z hydromasażem, należy mieć świadomość, że ten system wymaga podłączenia do prądu i co za tym idzie – hałasuje.

W zależności od producenta i typu hydromasażu może hałasować z większym natężeniem lub mniej, ale hałasować będzie zawsze. Współcześnie znajdziemy wiele spółek zajmujących się produkcją produktu, jakim jest wanna z hydromasażem, jednakże my zalecamy firmę Marconio ( warta polecenia).

Kiedy stwierdzisz, że warto zgłębić większą ilość danych wiążących się z podnoszoną tu problematyką, zerknij pod link – tam odnajdziesz podobne zagadnienia.

Ceny artykułów wahają się od 1000 aż do nawet kilkunastu tysięcy złotych, lecz kupując ich produkt będziemy mieli pewność wzorowego wykonania i dodatkowo gwarancję jakości na długi czas stosowania.