Której firmy naczynia chciałaby mieć w swej kuchni dowolna pani domu?

Dowolna gospodyni chce mieć w swojej kuchni najlepsze garnki. Prawidłowo jest, kiedy są to garnki najlepszych wytwórców. Wtedy jest gwarancja, że potrawy robione przez panią domu będą mieć najlepszy smak i zawsze będą się udawać.

Duńska firma Eva Solo wytwarza akurat idealne naczynia. Szczycą się one wysoką klasą i funkcjonalnym wyglądem. Firma ta wprowadza ekskluzywne wzornictwo do przedmiotów kuchennych, jakie wykorzystujemy na co dzień. Do nabycia w internetowym sklepie są szklanki z przezroczystego szkła o fesetowym wzorze. Ze względu na swój wielofunkcyjny wygląd, szklanki te mogą mieć olbrzymie zastosowanie. Można ich używać do zimnych i ciepłych napojów, przez zastosowanie dużej jakości szkła utwardzanego. Będą pasowały do typowo nakrytego stołu, wraz z eleganckimi sztućcami. Szklanki mają prosty kształt, ale przełamuje go fesetowy wzorzec, jaki dobrze odbija światło. W ten sposób powstaje wyjątkowy efekt wizualny. Można by używać ich podczas śniadania, wypijanej po południu kawy czy też spotkania w gronie znajomych. Przystosowane są one do mycia w zmywarkach.
eva solo

Autor: You Tube – Tomasz Szafarek
Źródło: http://www.flickr.com
Nabyć moglibyśmy również komplet desek do krojenia razem z podstawką firmy Eva Solo. Zestaw jest złożony z trzech desek o różnych kolorach oraz podstawki, która oszczędzi trochę miejsca na stole w kuchni. Każda z desek posiada inny kolor, i każda z nich używana jest do czego innego: do krojenia świeżych warzyw, mięsa albo drobiu. Odmienny kolor każdej deski pozwala na łatwiejsze zachowanie porządku w kuchni oraz eliminuje problemy związane z bakteriami, jakie gromadzą się w zwykłych deskach. Umyte deski można położyć na podstawce.

Deski były wyprodukowane z tworzywa (zobacz też: profil aluminiowy) sztucznego, ponieważ zostało ono uznane za materiał higieniczny, który zapobiega roznoszeniu się bakterii. Podkładka pod deski jest z aluminium. Deski można myć w zmywarce, jednak podstawkę trzeba myć ręcznie.