Marokańskie płytki – bogactwo wzorów i kolorów

Marzysz o ciekawym wystroju mieszkania? Postaw na płytki inspirowane sztuką orientalną! Dzięki ogromnej ofercie płytek marokańskich możesz utworzyć fascynujące wzory w łazience, kuchni lub korytarzu.

Marokańskie płytki to prawdziwe dzieła sztukie, w dodatku trwałe i bardzo odporne na uszkodzenie.
płytki marokańskie

Autor: Dulux
Źródło: Dulux
Oryginalne płytki marokańskie wytwarza się ręcznie, poprzez co zyskują niepowtarzalny charakter. Mogą być wykorzystywane w różnych wnętrzach mieszkalnych, ponadto wykorzystywane są też do wykańczania basenów. To propozycja dla tych, którzy poszukują ciekawych i praktycznych rozwiązań, a poza tym cenią sobie oryginalność oraz – obciążenie betonowe elegancję.
Płytki ścienne z Maroka wyróżnia ponadczasowe wzornictwo, jakie gwarantuje ogromną dowolność w projektowaniu niepowtarzalnych powierzchni we wnętrzach. Dominuje w nich bogactwo Kolorów oraz hołd geometrii. Specjalna technologia produkcji, czerpiąca z klasycznego wzornictwa zapewnia wytrzymałość, która pozwola na długo cieszyć się stworzoną aranżacją. Nawet w Polsce znaleźć można obiekty liczące ok. 100 lat, w których płytki marokańskie są oryginalnie ułożone i nie wymagają wciąż odrestaurowania.

Poza tym, nadają pomieszczeniu wyjątkowego wyglądu oraz wzbudzają pozytywne emocje, z tych powodów szczególnie opłaca się zastanowić się nad ich wykorzystaniem w restauracjach, pubach lub innych lokalach usługowych. Rewelacyjnym uzupełnieniem marokańskich płytek jest drewno – razem idealnie prezentują się we wnętrzach nowoczesnych oraz rustykalnych.