Mieszkanie jest naszą ostoją – to tu czujemy się bezpiecznie i odpoczywamy – powinniśmy zatem zadbać o jego ładny wygląd

Większość z nas traktuje władny dom, nie tylko jako lokum, gdzie śpimy. Kochamy relaksować się w salonie, czytać książkę lub widywać się z przyjaciółmi.

obrazy do salonu

Autor: Rene Dana
Źródło: http://www.flickr.com
Swoją sypialnię traktujemy bardziej prywatnie. To domowy azyl, gdzie uważamy, że jest spokojnie i otaczamy się przedmiotami ważnymi dla nas. Trzeba także zadbać w naszym domu o ładny wygląd ścian. Mogą nam w tym pomóc płótna – ten obraz do salonu.
Obrazy do salonu (zobacz żyrandole do salonu) mogą być przeróżne. Wszystko zależy od indywidualnego gustu. Wybór jest duży. Często decydujemy się na reprodukcje naszych ulubionych dzieł zdolnych malarzy. Wtedy wszyscy nasi goście mogą rozpoznać arcydzieło. Ale niekoniecznie jesteśmy zmuszeni iść w tym toku. Na naszej ścianie mogą zawisnąć portrety członków rodziny albo panoramy w ulubionych odcieniach. Z kolei obrazy do sypialni mają możliwość być wielce prywatne, a nawet odważne. Coraz częściej popularne są akty. Jedno co radzą designerzy, to żeby unikać ostrych kolorów, gdyż sypialnia jest pokojem wyciszenia się i barwy w pomieszczeniu muszą temu służyć. Rewelacyjne obrazy do sypialni mogą przedstawiać zieleń, lasy albo wschodu słońca. Takie scenerie relaksują i ułatwiają zasypianie – przejdź na demur.pl.
Dzięki cudownym płótnom na ścianach czujemy się w swoim mieszkaniu lepiej.

Krajobrazy wyrażają nasze upodobania i temperament. Dzięki temu pomieszczenie staje się jeszcze bardziej nasze, co powoduje, że czujemy się dobrze. Często samo spoglądanie na piękny obraz sprawia, że zapominamy o problemach.