Miłośników aranżacji w guście industrialnym stalowe nerwy nie obligują

Porządna praca, zasobne życie, grupa kolegów, najbliżsi oraz wycieczka dookoła świata. Taki zestaw gwarantuje większości ludzi na globie wieczne rozradowanie. Zdaje się jednakże, że czegoś tutaj brakuje – dom.

Piękny dom to kolejne marzenie, zwłaszcza płci żeńskiej. Współcześnie występuje mnogość gustów, które dają możliwość na zaaranżowanie jego wnętrza w takie sposób, aby gwarantował nam równowagę oraz

stół

Autor: ProFlowers
Źródło: http://www.flickr.com

harmonię. Znamionuje nas rozmaitość. Pojawiają się nadal ludzie, którzy z chęcią urządziliby swój dom w obiekty w stylu Ludwika XVI, lecz niewielu. Coraz częściej napotyka się wnętrza, które niewątpliwie idą z duchem czasu. Projektanci tworzą różnorodne dekoracje stanowiące splot nurtów uzupełniając je o swoje innowacyjne pomysły. W konsekwencji wyłaniają się niebywałe połączenia, które są w stanie oczarować niejedno oko. Jednym z takich innowacyjnych smaków jest styl industrialny, gdzie główne miejsce, z pominięciem kompletu wypoczynkowego zajmuje stolik industrialny. Dowiedz się więcej o stylu industrialnym: .

Trend powstał w latach 50-tych XX w. w Nowym Jorku i tak naprawdę wynikał bardziej z niezbędności, niż cudotwórczego umysłu projektanta. Stare (zobacz włącznik natynkowy retro) gmachy przemysłowe zaczęto przekształcać na pomieszczenia mieszkalne. Skutkiem tych poczynań jest nadmieniony trend charakteryzujący się dużymi, wysokimi wnętrzami, nazywanymi inaczej loftami. Wystrój jest minimalistyczny, jakby pochodził prosto z fabryki. Aranżując kwaterę i mając ograniczone możliwości finansowe jesteśmy zmuszeni zawęzić nasze koszty do koniecznego minimum. Zasadnicze jest głównie miejsce do spania i jedzenia. Oznacza to, że ważne jest łóżko metalowe 160×200 lub kanapa oraz stół, a w tym przypadku będzie to stolik industrialny. Zobacz również na stronie: .

Można zetknąć się z wieloma ciekawymi produktami, wiele z nich cechuje się oryginalnością, która nęci odpowiedniego kupującego. Spotkamy małe, koliste stoliki na wąskich nóżkach z obręczą na spodzie lub wytrzymałe, prostokątne ze zróżnicowanym splotem podpórek. Niewątpliwie przywodzą na myśl fabrykę przemysłową razem z jej „ciężkimi” odgłosami. Paleta barw z reguły jest podstawowa, tj. biel, czerń, drewniane blaty, ewentualnie żółcie. Mimo to, przestrzeń, którą kształtują, nie wydaje się być zduszona ich tęgością. Twórcy wybornie radzą sobie z dostarczaniem im dóbr komplementarnych, które jednoznacznie oddają powierzchni miły i urokliwy wyraz. Bez wątpienia stolik industrialny jest przedmiotem, który nie ulega zbyt częstym usterkom i zda egzamin przy każdego rodzaju nieprzewidzianym wypadku, w tym euforycznym zabawom dziecięcym.