Meblujesz mieszkanie? Znajdź trwałe meble z litego drewna.

Meble dębowe są jedną z często wybieranych a przy tym ”wysoko półkowych” gatunków mebli. Ale popularność tego gatunku drewna sprawia, iż możemy wybierać z bardzo wielu kombinacji. Można je wstawić do kuchni, łazienki z toaletą, jak i pokoju gościnnego.

Kuchnia wyposażona w meble dębowe będzie mieć wyjątkowy charakter. Staje się uroczym i nastrojowym pomieszczeniem, w jakim mieszkańcy z dużą radością przyjmują niespodziewanych gości, spędzają rodzinnie czas oraz z prawdziwą ochotą gotują i konsumują posiłki. To nie nowość, iż najlepsze imprezy i tak kończą się właśnie w kuchni.

porównaj meble dębowe

Autor: Flamingo PR
Źródło: Flamingo PR

Prawdziwi fani i znawcy drewna myślą, że mebli z tego typu drewna nie możemy porównywać z żadnymi innymi pod katem wytrzymałości i wyglądu. Potwierdzi to również każdy producent mebli wypoczynkowych – . Skrzynie, stoliki kawowe lub dość modne w ostatnim czasie segmenty do korzystania z laptopa – wszystkie te elementy można wyprodukować z dębowych desek. Co istotne, drewno drewno to naturalny materiał, który nie ma (więc nie emituje do otoczenia) niebezpiecznych substancji chemicznych.

Meble kuchenne zrobione w całości z litego drewna są najzwyczajniej w świecie ponadczasowe. Pasują do każdego wnętrza – zarówno do tego klasycznego, jak i zaplanowanego według najnowszych trendów. Meble kuchenne wyprodukowane z litego drewna są bMeble (jaki przewóz mebli Śląsk wybrać) trwałe i wytrzymałe. Umeblowanie z innych tworzyw – ze sklejki,

meble

Autor: Serafinart
Źródło: DuPont™ i Corian®

pokrytej lakierem dykty albo plastiku są naprawdę niczym w porównaniu z drewnem. Lite drewno to gwarancja wytrzymałości. Co więcej, drewnianym meblom kuchennym możemy bez trudu nadać inny wygląd – poddając je zabiegom renowacji, konserwacji czy po prostu przemalowując je. Tym sposobem z tak umeblowanej kuchni może z powodzeniem korzystać kilka pokoleń, a meble wciąż będą zachwycać mieszkańców swoją urodą.

Choć drewniane meble kuchenne są trudne w utrzymaniu oraz sporo droższe od tych zrobionych z innych materiałów, zdobywają coraz większą popularność. Przyczyną tego jest fakt, że sprawiają, iż pomieszczenie staje się przytulne, urządzone ze smakiem i ponadczasowe. Każdy producent mebli wypoczynkowych jest zdania, że zakup drewnianych mebli to piękno i funkcjonalność przez wiele lat.