Niejedna kobieta przywiązuje znaczną wagę do różnych przydatnych w mieszkaniu przedmiotów – do bielizny pościelowej, ręczników oraz obrusów

Gdy urządzamy mieszkanie, to z reguły na początku dumamy o meblach. Chcemy, aby dobrze wyglądały one z kolorem ścian. Naszym marzeniem jest, żeby pokoje były ciepłe i eleganckie – tak, abyśmy dobrze czuli się w swych czterech kątach.
Niejednokrotnie myślimy, że o designie decydują meble.

kominek elektryczny

Autor: Optiflame
Źródło: Optiflame
Jest to poniekąd prawda, ale nie do końca. Każdy dekorator wnętrz powie nam, że tak samo istotne bywają przeróżne dodatki, ponieważ to one tworzą klimat. Dzięki kilku poduszkom i zasłonom jesteśmy w stanie wprowadzić do pokoju dziennego swój niepowtarzalny rys. Jednak co powinniśmy zrobić z łazienką, żeby była jednocześnie użyteczna oraz ładna? Z reguły nie możemy postawić tam przecież wazonów czy zasłonek (rozwinięcie zagadnienia> http://www.alena-firany.pl/firany-zas/kuchnia.html). Jednak nie oznacza to, że łazienka powinna być miejscem bez duszy. Możemy na przykład postawić świeczki oraz ułożyć na szafce ręczniki w naszym ulubionym kolorze. Będzie to świetny element, który doda łazience wyrazistości. Tym bardziej, jeśli łazienka (zobacz także wyposażenie do Twojej łazienki) będzie urządzona w łagodnych kolorach. Dzięki takiemu zabiegowi spowodujemy, że łazienka nie będzie już tak sterylna. Świece nadadzą jej romantycznego rysu, a pięknie poukładane ręczniki zachęcać będą mieszkańców do długich kąpieli. Jeśli zechcemy je zawinąć w ślimaki, to może wyjść nam piękna piramida.

Wtedy możemy nabyć ręczniki w tym samym kolorze, ale w innych odcieniach. Wyczarujemy wtedy niezwykły efekt i będzie to śliczny element aranżacji naszej łazienki.