Chcesz posiadać czarno białe płytki podłogowe? To niesamowity sposób na inspirujące wnętrze w twoim domu! Przeczytaj więcej w artykule!

wzory na płytkach
Jesteś fanką standardowego, bardzo klasycznego połączenia czerni i bieli? Ja też! Z tekście poniżej opiszę ci pomysły na czarno białe płytki podłogowe. Lubisz szachy?
Podłoga w szachownicę wygląda bardzo efektownie.

Świetnie pasuje do współczesnych mieszkań, utrzymanych w klasycznych – czerni, bieli, stali, grafitu, granatu. Jeśli zatem masz dużo czasu i jesteś w stanie często czyścić płytki, lubisz sprzątanie, z pewnością możesz pomyśleć nad takim
płytki łazienkowe
Źródło: pixabay

konceptem. Będzie wyglądać niezwykle ciekawie jeśli w dodatku nie zakryjesz jej dywanem. Trzeba jedynie przemyśleć, jakie gadżety i barwy ścian wybrać do takiego pomieszczenia – . Na ścianach ciekawie będą prezentować się różne odcienie waniliowego koloru. Szczególnie w przypadku, kiedy mamy meble utrzymane w barwach brązów. Takie złączenie kolorystyczne nada wdzięku i ciepła chłodnej kolorystyce płytek podłogowych. Możemy również postawić na zrobienia wnętrza w całości czarno białej, tym samym zamalowanie dwóch ścian naprzeciw siebie na czarno i dwóch pozostałych na biało.

Nie ma co czekać – jeśli ten artykuł Cię zainteresował, kliknij ponadto ten link i zobacz też podobne oficjalne źródło (https://www.kro-mat.pl/).

Interesująco będą na ich tle wyglądać meble także utrzymane w tych dwóch kolorach, ale skontrastowane z ich odcieniami. Stawiajmy tym samym na wszystkie dodatki i meble w tych dwóch kolorach.

Pomieszczenie będzie wtedy niezwykle eleganckie.
Oryginalnym elementem są także wszelkiego rodzaju przedmioty w odcieniach szarości, czy stonowanych beży. Możemy np. zakupić szare, bądź srebrne długie zasłony, którymi zasłonimy okna. Oryginalnym rozwiązaniem będą również błyszczące rolety w stalowym kolorze – w najnowszym artykule. Do tego kilka doniczek na kwiaty w tym samym kolorze, ustawionych na parapecie. Takie połączenie z pewnością wzbudzi zachwyt wśród znajomych.