Chcesz posiadać czarno białe płytki podłogowe? To niesamowity sposób na inspirujące wnętrze w twoim domu! Przeczytaj więcej w artykule!

Jesteś fanką standardowego, bardzo klasycznego połączenia czerni i bieli? Ja też! Z tekście poniżej opiszę ci pomysły na czarno białe płytki podłogowe. Lubisz szachy?
Podłoga w szachownicę wygląda bardzo efektownie.

Świetnie pasuje do współczesnych mieszkań, utrzymanych w klasycznych – czerni, bieli, stali, grafitu, granatu. Jeśli zatem masz dużo czasu i jesteś w stanie często czyścić płytki, lubisz sprzątanie, z pewnością możesz pomyśleć nad takim

płytki łazienkowe

Źródło: pixabay

konceptem. Będzie wyglądać niezwykle ciekawie jeśli w dodatku nie zakryjesz jej dywanem. Trzeba jedynie przemyśleć, jakie gadżety i barwy ścian wybrać do takiego pomieszczenia – . Na ścianach ciekawie będą prezentować się różne odcienie waniliowego koloru.

Zaintrygowała Cię prezentowana w tym artykule kwestia? W takim razie kliknij tu i zobacz ponadto więcej treści na ten temat (http://pro-trans.wroclaw.pl/kotly-gazowe).

Szczególnie w przypadku, kiedy mamy meble utrzymane w barwach brązów. Takie złączenie kolorystyczne nada wdzięku i ciepła chłodnej kolorystyce płytek podłogowych. Możemy również postawić na zrobienia wnętrza w całości czarno białej, tym samym zamalowanie dwóch ścian naprzeciw siebie na czarno i dwóch pozostałych na biało. Interesująco będą na ich tle wyglądać meble także utrzymane w tych dwóch kolorach, ale skontrastowane z ich odcieniami. Stawiajmy tym samym na wszystkie dodatki i meble w tych dwóch kolorach.

Pomieszczenie będzie wtedy niezwykle eleganckie.

Szukasz ciekawych artykułów? To dobrze, ta strona internetowa szafka na buty drewniana biała na pewno Cię zainteresuje, gdyż znajdziesz tam dużo niezwykle ciekawych informacji.

Oryginalnym elementem są także wszelkiego rodzaju przedmioty w odcieniach szarości, czy stonowanych beży. Możemy np. zakupić szare, bądź srebrne długie zasłony, którymi zasłonimy okna. Oryginalnym rozwiązaniem będą również błyszczące rolety w stalowym kolorze – w najnowszym artykule. Do tego kilka doniczek na kwiaty w tym samym kolorze, ustawionych na parapecie. Takie połączenie z pewnością wzbudzi zachwyt wśród znajomych.