Przydatne rady jak urządzić mieszkanie w bieli w stylu orientalnym

Z czym kojarzy się biel? Z przejrzystością, porządkiem i surowością. Tak naprawdę jasne mieszkanie nie jest takie bez klimatu. Nieco delikatnego orientu nie zaszkodzi. Zrobimy wnętrze jak z 1000 i jednej nocy. Współczesność i klasyka. Kolor białych ścian, a na ich tle żywe makatki, kapy, wzorzyste tkaniny. Od razu robi się cieplej i pozytywniej.

sypialnia w bieli

Autor: vmiramontes
Źródło: http://www.flickr.com

Możemy by powiedzieć: woda i ogień. Dwa żywioły komponują się dając cudowność samo w sobie. Jak zaaranżować jasne mieszkanie?

•biel ścian połączona z różowymi dodatkami i turkusowymi zasłonami. W mieszkaniu będzie zawsze jasno i klimatycznie, pomimo klasycznego wyglądu. Jeśli dodamy do tego kolorowe dywany, na ścianie orientalny zegar, wzorzyste pufy i lustro oprawione złotą ramą będziemy czuć się, jak księżniczka na Bliskim Wschodzie. Więcej pomysłów zobaczysz tu -.

•Parę rzeźb Buddy, indyjska szafa, czy kolorowe parawany będą pasować. To coś co wyróżnia stylu indyjskiego. Poza tym kolorystyka dosyć bogata, jak z produkcji z Bollywood. Nie przesadzajmy jednak z jej intensywnością. W małych lokalach niemile będzie pasować, ze względu na natłok wielu rodzajów dodatków i wzorów. Mieszkanie zamiast być przestronnym, stanie się optycznie mniejsze.


Zaczerpnięcie kilku pomysłów jednak nie powinno zaszkodzić.

Tutaj znajdziesz ciekawe informacje na omawiany wątek, więc jeżeli to zagadnienie jest dla Ciebie fascynujące, to wejdź na odsyłacz do witryny (http://www.amdk.pl/szafy-do-sypialni).

Orientalny styl w jasnym mieszkaniu robi niezwykłą odmianę i kontrast do stylu skandynawskiego. W tym drugim przypadku stawia na na prostotę i surowość pomieszczenia. Samemu musisz zdecydować, która biała aranżacja ci bliższa. Ja lubię tą bardziej szaloną aranżację białego mieszkania. Niesamowicie ciekawe i inspirujące stylizacje mieszkań w stylu orientalnym z bielą w roli głównej znajdziecie na: pomocne wskazówki