Przydatne rady jak urządzić mieszkanie w bieli w stylu orientalnym

bałe meble
Z czym kojarzy się biel? Z przejrzystością, porządkiem i surowością. Tak naprawdę jasne mieszkanie nie jest takie bez klimatu. Nieco delikatnego orientu nie zaszkodzi. Zrobimy wnętrze jak z 1000 i jednej nocy. Współczesność i klasyka. Kolor białych ścian, a na ich tle żywe makatki, kapy, wzorzyste tkaniny. Od razu robi się cieplej i pozytywniej.

sypialnia w bieli
Autor: vmiramontes
Źródło: http://www.flickr.com

Możemy by powiedzieć: woda i ogień. Dwa żywioły komponują się dając cudowność samo w sobie.

Ciekawią Cię zamieszczone tu wiadomości? To świetnie – sprawia nam to radość! Przejdź zatem do kolejnej strony oraz doczytaj tutaj (https://sympatyczne.pl/o-inwestycji.htm) aktualne opisy.

Jak zaaranżować jasne mieszkanie?

•biel ścian połączona z różowymi dodatkami i turkusowymi zasłonami. W mieszkaniu będzie zawsze jasno i klimatycznie, pomimo klasycznego wyglądu. Jeśli dodamy do tego kolorowe dywany, na ścianie orientalny zegar, wzorzyste pufy i lustro oprawione złotą ramą będziemy czuć się, jak księżniczka na Bliskim Wschodzie. Więcej pomysłów zobaczysz tu -.

•Parę rzeźb Buddy, indyjska szafa, czy kolorowe parawany będą pasować. To coś co wyróżnia
stylu indyjskiego. Poza tym kolorystyka dosyć bogata, jak z produkcji z Bollywood. Nie przesadzajmy jednak z jej intensywnością. W małych lokalach niemile będzie pasować, ze względu na natłok wielu rodzajów dodatków i wzorów. Mieszkanie zamiast być przestronnym, stanie się optycznie mniejsze.


Zaczerpnięcie kilku pomysłów jednak nie powinno zaszkodzić.

Orientalny styl w jasnym mieszkaniu robi niezwykłą odmianę i kontrast do stylu skandynawskiego. W tym drugim przypadku stawia na na prostotę i surowość pomieszczenia. Samemu musisz zdecydować, która biała aranżacja ci bliższa. Ja lubię tą bardziej szaloną aranżację białego mieszkania. Niesamowicie ciekawe i inspirujące stylizacje mieszkań w stylu orientalnym z bielą w roli głównej znajdziecie na: pomocne wskazówki