Tanie i nieszablonowe projekty „naklejkowe” dla każdego

Naklejki to wyjątkowy pomysł na uatrakcyjnienie wystroju wielu miejsc. Efektownie prezentują się na ścianach kuchni lub salonu jak też łazienki. Zastosowań tego produktu jest wiele, podobnie jak wzorów i kolorów. Trzeba zaznaczyć, iż przy tego rodzaju akcesoriach zachowujemy czystość ścian, a jednocześnie ich montaż jest prosty.

Fototapety ścienne

Autor: art.widi.pl
Źródło: art.widi.pl
Tutaj nie stosujemy żadnych farb czy pędzli, jakie pozostawiają sporo plam. Tajemnicą naklejek jest ich wyrób, który zapewnia wspomnianą prostotę nalepiania ich na ścianach. Tworzywo, z których wykonane są naklejki jest cienkie, tak aby właściwie prezentowało się na powierzchni- . Plusem tego rozwiązania jest fakt, iż klej, jaki pokrywa nalepki nie zostawia w ogóle resztek na podłożu w czasie ich usuwania.

Czy masz ochotę, poznać inne tego rodzaju wiadomości? Jeśli tak, to kliknij ten link oraz zobacz w artykule (http://www.pademeble.pl/220-meble-puszman) więcej porad. One niewątpliwie też Cię zaintrygują.

Producenci gwarantują, iż ich wyroby mogą służyć przez wiele lat w pomieszczeniach wolnych od niesprzyjających warunków atmosferycznych.

Aby naklejki pięknie prezentowały się na ścianach, należy dochować paru zasad. Podłoże powinno być czyste i równe, a zatem porównywalnie jak przy tradycyjnym malowaniu ścian. Ponadto naklejki nie zakryją dziur i pęknięć, bowiem są wytworzone z cienkiej folii. Jeżeli ściany były niedawno pomalowane, trzeba poczekać około dwóch tygodni zanim nałoży się naklejki na taką płaszczyznę.Ciekawym zastosowaniem naklejek jest ich umiejscowienie na elementach kuchennych. Nieciekawa lodówka czy kredens będą przedstawiać się o wiele lepiej z niebanalnym deseniem naklejonym na frontowe drzwiczki mebla. Jest tak ogromny wybór w naklejkach, iż z pewnością wybierzemy optymalny motyw do mieszkania czy charakteru mebla kuchennego.

Nowością jest zastosowanie motywów kawowych w jadalni. Ten wzór produkowany jest w komplecie, który zawiera kilka naklejek o różnych wielkościach – zabawny i prosty pomysł na przeobrażenie jadalni! Kolejnym równie znanym motywem są naklejki dla dzieci ze słynnymi osobami ze świata sztuki lub filmu. Wykonane w czarno białych kolorach sprawdzą się w awangardowych wnętrzach. Pojawiły się też przedsiębiorstwa, w których można zamówić własną podobiznę, dlatego taki projekt jest wyjątkowym prezentem dla przyjaciela albo bliskiej osoby- . Naklejki obok fototapety oraz zwykłego malowania ścian tworzą odmienny i prosty sposób na odświeżenie wnętrza bez konieczności ponoszenia większych nakładów finansowych.