Zdrowie, relaks i najprzyjemniejsze samopoczucie. Jak tego dokonać? Możesz osiągnąć ten efekt w swoim domu?

Spa we własnym domu? Czemu nie? Od lat domowe spa cieszy się bardziej znacznym powodzeniem. Nie musimy już za bardzo się wytracać, ażeby skorzystać z tej pielęgnacyjnej usługi. Dawniej to było domena ośrodków zdrowia czy salonów kosmetycznych, dzisiaj w domowym zaciszu zrobimy najbardziej komfortowe zabiegi dla ciała i ducha. Niekiedy starcza przecież gorąca kąpiel, w której woda i dodatek specjalistycznych olejków do kąpieli to już w zasadzie minimum, żeby poczuć się komfortowo. Można i jeszcze lepiej?

wygodna łazienka

Autor: brett jordan
Źródło: http://www.flickr.com
Z pewnością możemy spróbować więcej, czyli skorzystać z nowoczesnego rozwiązania, którym jest wanna z hydromasażem. To z pewnością droższe rozwiązanie, lecz na pewno bardziej komfortowe w użytkowaniu. Możemy podzielić to pod kątem rodzaju masażu: z masażem wodnym, z masażem powietrznym i mieszane, czyli z masażem wodno-powietrznym.

Rozpocznijmy od masażu wodnego, co oznacza hydromasaż.

Czy chciałbyś zobaczyć tę problematykę z całkiem innej perspektywy? Jeśli tak, to zobacz także wpisy z www (https://rolety-zaluzje-wroclaw.eu/rolety-rzymskie-na-wymiar/), które znajdziesz po kliknięciu tego linku.

Dysze są umieszczone na ściankach wanny z hydromasażem, na dnie wanny (tam gdzie trzymamy stopy), a również na jej oparciu. Takie rozmieszczenie pozwala na masaż kręgosłupa, ramion i stóp. Zasada działania mówi nam, ze z dysz wydostaje woda, jaka jest w obiegu zamkniętym.

Odwiedź autorskie www (https://animalab.pl/dezynfekcja-pomieszczen). Tam prezentujemy jedynie najlepszej jakości produkty. Jeśli będziesz miał jakiekolwiek wątpliwości, to z chęcią służymy pomocą.

Kierunek czy moc przepływu wody raczej jesteśmy w stanie regulować. Niektóre modele wanien posiadają też dodatkowy system, jaki tworzy ultradźwięki, dla zmaksymalizowania efektu masażu.

Masaż powietrzny (czyli masaż perełkowy). Dysze są na dnie wanny, natomiast wydobywa się z nich czyste powietrze. Bardziej interesujący jest masaż wodno-powietrzny. W tym przypadku mieszany jest masaż perełkowy i wodny, działanie dzięki temu jest niezwykle efektywne. Tego typu wanna umożliwia prace w systemie masaż wodny i powietrzny, co zapewnia masaż mieszany. Ten masaż łączony gwarantuje rozluźnienie mięśni i ulepsza ukrwienie znacznie szybciej niż w przypadku masażu wodnego.

To faktycznie wspaniała informacja dla każdej osoby, która miała w planach własne spa. Masaż w warunkach domowych jest rzeczywiście osiągalny i to w pełni profesjonalny. Wystarczy zainwestować w odpowiednią dla naszych wymagań wannę z hydromasażem i już zawsze cieszyć się z dobrodziejstw, które gwarantuje ta forma relaksu. Czy istnieje coś bowiem przyjemniejszego niż najlepszy masaż, zwłaszcza po ciężkim pracowitym dniu?